+420 224 920 636

Bohatá snídaně a Wi-Fi zdarma

Wi-Fi zdarma
ONLINE
REZERVACE
“Garance Nejlepší ceny

Naše Pokoje

Rezervujte nyní!

Všechny pokoje v Hotelu 16 jsou elegantně zařízené a plně vybavené moderním příslušenstvím. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (včetně fénu a kosmetického zrcátka), klimatizací, televizorem, minibarem, rychlovarnou konvicí a bezplatným Wi-Fi. Pokoje jsou situovány buď do hotelové zahrady nebo na okolní městskou část.

Hotel 16 nabízí krásné pokoje tří kategorií:

  • Jednolůžkový pokoj: Jednolůžkové pokoje v našem útulném hotelu v Praze nabízí pohodlné vybavení spolu s moderním zařízením pokojů, které splňuje očekávání všech našich hostů.
  • Dvoulůžkový pokoj: Dvoulůžkové pokoje jsou krásně vybaveny pohodlným a elegantním nábytkem a moderním zařízením s místem k sezení a psacím stolem. Můžete si vybrat mezi manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi.
  • Junior suite: Prostorné apartmány nabízejí možnost manželské postele nebo dvou oddělených postelí. Kromě ložnice mohou naši hosté využít k práci nebo k relaxaci další oddělený pokoj s posezením a s psacím stolem, který je možné využít i jako druhou ložnici. Tento pokoj je vhodný pro 2 dospělé, kteří si přejí i prostor k odpočinku či pro malou rodinu o 3 dospělých, nebo 2 dospělých a 2 dětech.

V pokoji Vám bez poplatku můžeme připravit dětskou postýlku, prosíme, dejte nám tento či jakýkoliv jiný požadavek vědět nejlépe předem.

Ceny

Cena pokoje zahrnuje bohatou snídani formou bufetu, WIFI připojení k internetu a veškeré místní poplatky.

Ceny pokojů se liší dle ročního období:

  • Jednolůžkový pokoj 1899 Kč – 2999 Kč
  • Dvojlůžkový pokoj 1999 Kč – 3999 Kč
  • Junior suite 2299 Kč – 4999 Kč

Pro zjištění cen a volných kapacit ve vámi vybraném termínu klikněte na sekci Online rezervace ubytování. Můžete nám také poslat váš dotaz prostřednictvím poptávkového formuláře.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na E-Mail nebo telefonním čísle +420 224 920 636.

since 1993