+420 776 245 960

Hotel 16 – Váš pražský domov

Wi-Fi zdrama
ONLINE
REZERVACE
“Garance Nejlepší ceny

Naše poloha

to, které bylo založeno králem Karlem IV. ve 14. století a je nejvíce architektonicky různorodou částí Prahy.

Hotel 16 je v sousedství botanické zahrady, pouhých 8 minut chůze od Václavského náměstí – největšího pražského náměstí a zároveň obchodního centra Prahy. V horní části Václavského náměstí stojí neo-renesanční budova Národního muzea, v dolní části náměstí začíná Staré město se Staroměstským náměstím a orlojem.

Karlovo náměstí s gotickou Novoměstskou radnicí se nachází přibližně 4 minuty chůze od Hotelu 16. Z Karlova náměstí se během 5 minut dostanete k Národnímu divadlu umístěnému na břehu řeky Vltavy a k protější Kavárně Slavii, která je oblíbeným místem spisovatelů a umělců. Odtud se můžete vydat malebnými staroměstskými uličkami do centra Starého města nebo po nábřeží, odkud je krásný výhled na Pražský hrad, ke Karlovu mostu, přes který dojdete procházkou na Malou stranu do podhradí.

Přímá linka tramvaje (tramvaj číslo 22) na Pražský hrad se nachází pouhé 2 minuty chůze od našeho hotelu (lístky na městskou hromadnou dopravu lze zakoupit přímo v hotelu).

Nejbližší tramvajová zastávka je 2 min chůze od hotelu. Metro linky „B” je 4 minuty  a metro linky „C” 5 minut chůze od našeho hotelu.

Hotelový pick-up:
V případě zájmu vám rádi zajistíme odvoz do a z našeho hotelu. Z letiště na hotel je pevně stanovená cena 640 Kč. Řidič na vás čeká v příletové hale s cedulkou s vaším jménem.

since 1993